ثبت نام آتلاین و دسترسی  به مشتریان

 

 ام فارما یک محصول نرم‌افزاری شامل طیف متنوعی از خدمات آنلاین بر بستر تلفن همراه است که تولیدکنندگان، واردکنندگان، ارائه‌دهندگان خدمات و کلیه ­کنشگران زیست‌بوم دارو را در رویدادهای تخصصی مرتبط، مخاطب خود قرار خواهد داد. به همین دلیل در نام‌گذاری این اپلیکیشن تلفن همراه از ترکیب ام (m as mobile) و فارما (Pharma) استفاده شده است. این نرم افزار مزایای بسیاری را برای شرکت­ها و متخصصین و ... فراهم می‌آورد و نه تنها در وقت صرفه‌جویی می­کند که راه ارتباطی بسیار سریعی را برای همه فراهم می­آورد. اما مزایای دیگر این نرم افزار که برای اولین بار در ایران با این میزان امکانات مورد استفاده قرار می­گیرد چیست؟

 

mPharma و شرکت­های دارویی

-معرفی شرکت‌های دارویی

شرکت‌های داخلی و خارجی که در حوزه دارو فعالیت می‌کنند، دارو تولید می‌کنند، یا واردکننده دارو از خارج هستند و یا به ارائه خدماتی می‌پردازند که با صنعت دارو در ارتباط است، با استفاده از ام‌فارما در گام نخست معرفی می‌شوند .

-اشتراک گسترده اطلاعات

شرکت‌های دارویی توسط این نرم افزار معرفی می­شوند و به آن‌ها این امکان داده می­شود تا با بهره‌گیری از خواص یک شبکه اجتماعی تخصصی دارو که در اپ پیش‌بینی شده است، اطلاعات خود را برای عموم به اشتراک بگذارند.

-معرفی آنلاین محصولات و خدمات

مزیت بعدی معرفی محصولات و خدمات این شرکت‌ها از طریق یک بستر آنلاین بازاریابی است، بدین معنی که هر محصول یا خدمت در ام‌فارما دارای پروفایل الکترونیکی با قابلیت اسکن کد پاسخ سریع (QR) بوده و این کد بر روی کلیه محصولات و اقلام تبلیغاتی شرکت‌ها قابل چاپ است.

-تعریف رویدادهای تخصصی

 

شرکت‌ها همچنین می‌توانند رویدادهای تخصصی خود را بر روی بستر ام‌فارما تعریف کرده و برای هر رویداد اقدام به ثبت نام آنلاین متقاضیان بنمایند.

-ثبت نام آنلاین در کارگاه‌ها و سمینارها

فرآیند ثبت‌نام و پذیرش متقاضیان این رویدادها در قالب‌های متنوع از قبیل کارگاه آموزشی، سمینار، کنفرانس، رونمایی و نظایر آن کاملاً به‌صورت آنلاین و الکترونیکی انجام خواهد پذیرفت.

-وقت ملاقات آنلاین با شرکت­ها

یکی دیگر از خدمات ام‌فارما فراهم نمودن امکان ارائه آنلاین وقت ملاقات با نمایندگان شرکت به متقاضیان به‌ویژه در حاشیه برگزاری رویدادهای تخصصی است. با این خدمت یک دستیار الکترونیکی وقت ملاقات‌های کاری یک شرکت را مدیریت و پیغام‌های یادآوری را برای نماینده شرکت ارسال می‌کند.

-دسترسی به باشگاه مشتریان

همچنین شرکت‌ها می‌توانند از امکانات متنوع دیگری از جمله نمایش اخبار شرکت، دسترسی به باشگاه مشتریان ام‌فارما جهت تبلیغات و بازاریابی، جانمایی غرفه شرکت در نمایشگاه‌ها بر روی نقشه الکترونیکی و دریافت خدمات نمایشگاهی به‌صورت آنلاین استفاده کنند.

mPharma و بازدیدکنندگان

 

- ثبت نام بازدیدکنندگان

ام‌فارما فعالان حقیقی حوزه دارو و بازدیدکنندگان از نمایشگاه‌های تخصصی را ثبت‌نام می‌کند و برای هر کدام یک پروفایل تعریف می‌کند. هر کاربر بازدیدکننده یک کد پاسخ سریع دریافت نموده و با استفاده از آن، در ورودی کلیه نمایشگاه‌ها یا رخدادهای جانبی پذیرش می‌شود. با توجه به دارا بودن قابلیت شبکه اجتماعی، کاربر ام‌فارما در خصوص هر کدام از شرکت‌ها، محصولات، خدمات یا رویدادها می‌تواند اظهارنظر کرده، کامنت ثبت نماید، آن را پسند کند یا در سایر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارد. امکان استفاده از نقشه آنلاین نمایشگاه‌ها و ثبت‌نام در رویدادهای جانبی، از سایر امکانات ام‌فارما برای این دسته از کاربران است.

mPharma و برگزارکنندگان و مدیران رویدادها

درج راهنمای جامع شرکت‌ها، درج اخبار و اطلاعات حوزه دارو، برقراری ارتباط با باشگاه مشتریان و تهیه گزارشات جامع مدیریتی از جمله خدمات ام‌فارما با برگزارکنندگان و مدیران رویدادها است.

 

ام‌فارما به دو زبان انگلیسی و فارسی

یکی از نقاط قوت این اپ در مقایسه با سایر نرم‌افزارهای همراهی که در این بخش فعالیت می‌کنند، ارائه همزمان هر دو نسخه انگلیسی فارسی آن بر هر دو بسترios و android است. با توجه به اینکه تمامی اطلاعات محتوایی و خدمات آنلاین ام‌فارما به زبان انگلیسی هم در دسترس کاربران است، علاقه‌مندان و فعالان خارجی که صنعت داروی کشور را دنبال می‌کنند، می‌توانند بخشی از جامعه هدف ام‌فارما باشند. آشنایی با شرکت‌های ایرانی، برقراری ارتباط آنلاین و بهر‌ه‌گیری از محصولات و خدمات تخصصی آن‌ها از جمله خدمات ام‌فارما به این گروه از مخاطبین است. در نقطه مقابل، شرکت‌های داخلی ضمن مشارکت در نمایشگاه‌های تخصصی صنعت دارو در خارج از کشور امکان بازاریابی آنلاین و بدون واسطه از طریق ام‌فارما را در اختیار خواهند داشت.

 

 

 

 

غذا و دارو یک نشریه تخصصی حوزه سلامت و بهداشت و درمان میباشد که با توزیع هدفمند و تخصصی، به منظور ایجاد پل ارتباطی مستحکم تر میان اساتید، تولید کنندگان و وارد کنندگان با مخاطبان عرصه سلامت منتشر میگردد.

آدرس: ایران، تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر،خیابان نظامی گنجوی،خیابان پیوند،کوچه حماسی، پلاک 26