کیفیت در خدمات‌رسانی

 

پیش‌بینی اینکه در آینده نزدیک، حوزه سلامت در دو بخش پیشگیری و خوددرمانی، گسترش عمومی داشته باشد، باعث شده تا توجه مدیران به بخش فضای مجازی، دیجیتال و اپلیکیشن، بیشتر شود؛ چراکه نه تنها بخش خصوصی، که استارتاپ­ها، کارآفرینان و شرکت­های دانش بنیان را درگیر می­کند و باعث می­شود مردم به‌صورت شخصی، ناظر و مراقب سلامت خود باشند و از این طریق تصدی­گری دولت، کم می­شود. در راستای همین هدف ماه گذشته یکی از مهمترین جشنواره­های این حوزه برپا شد؛ جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت.

هدف این جشنواره که در محل سالن همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران بود، استفاده از ظرفیت بالای رسانه‌های دیجیتال، در ارتقاء سواد سلامت جامعه و جریان‌سازی و بسترسازی برای تولید و توسعه محتوای دیجیتال سلامت و با شعار "رسانه‌های دیجیتال، نبض اجتماعی شدن سلامت" اعلام شده بود.

در همین راستا، اپلیکیشن ام­فارما نیز که یک محصول نرم‌افزاری شامل طیف متنوعی از خدمات آنلاین بر بستر تلفن همراه است و تولیدکنندگان، واردکنندگان، ارائه‌دهندگان خدمات و کلیه­کنشگران زیست‌بوم دارو را در رویدادهای تخصصی مرتبط، مخاطب خود قرار می­دهد و از آن در نمایشگاه ایران فارما 2018 رونمایی شده بود؛ با حضور در نمایشگاه توانست، مورد توجه بسیاری قرار گیرد. این اپلیکیشن، برای گروهی از بازدیدکنندگان جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت، نصب و به آن‌ها معرفی شد. همچنین غرفه" ام‌فارما" مورد بازدید شخص وزیر بهداشت، دکتر سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی، قرار گرفت.

در این جشنواره، طبق نظرخواهی صورت‌گرفته از افراد درباره این اپلیکیشن، نکته­ای که مورد تایید قرار گرفت، مزیت­های رقابتی ام­فارما، نسبت به دیگر اپلیکیشن­های این حوزه بود. به‌طور مثال، یکی از بخش‌های مهم ام‌فارما که مورد تاکید افراد هم قرار گرفت، سامانه ثبت‌نام و مدیریت کسب حداکثر بازآموزی در سال است، که با این دو خدمات پیش‌بینی می­شود، بخش گسترده­ای از پزشکان، فارغ‌التحصیلان و داروسازان بتوانند نیازهای خود را برای بازآموزی و حضور در همایش‌ها و نمایشگاه‌های مرتبط، برطرف سازند.

همچنین از آنجایی‌که ام‌فارما، اپلیکیشن تخصصی رویدادهای سلامت، پزشکی و تجهیزات پزشکی است که اطلاعات گسترده­ای از نمایشگاه دارویی ایران فارما، همایش طلای سبز، همایش مکمل­های غذایی و رژیمی، شرکت­های دارویی و سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران و ... را دارد؛ نظرات کاربران تخصصی، مورد ثبت قرار گرفت تا به خدمات این اپلیکیشن در آینده نزدیک اضافه شود.

نکته قابل توجه دیگری که حضور اپلیکیشن ام‌فارما در جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت با خود به همراه داشت؛ این بود که ام‌فارما توانست نه تنها در کنار دیگر اپلیکیشن‌های تخصصی این حوزه قرار بگیرد، که در رقابت با آن‌ها رتبه خوبی از طرف بازدیدکننده‌ها، بدست آورد. همچنین گواهینامه حضور در این نمایشگاه برای ام‌فارما، تاییدی بر کیفیت و خدمات‌رسانی این اپلیکیشن، در حوزه سلامت است.

 

 

 

غذا و دارو یک نشریه تخصصی حوزه سلامت و بهداشت و درمان میباشد که با توزیع هدفمند و تخصصی، به منظور ایجاد پل ارتباطی مستحکم تر میان اساتید، تولید کنندگان و وارد کنندگان با مخاطبان عرصه سلامت منتشر میگردد.

آدرس: ایران، تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر،خیابان نظامی گنجوی،خیابان پیوند،کوچه حماسی، پلاک 26