مدیر کل انجمن داروسازان آلمان(BAH) به خبرنگار نشریه تخصصی غذا و دارو گفت: ایران فارما 2016 رویدادی مهم برای صنعت داروسازی است و روابط میان صنایع دارویی آلمان و همتایان ایرانی‌شان را قوت می‌بخشد.

دکتر مارتین وایزر مدیرکل انجمن داروسازان آلمان

به گزارش نشریه تخصصی غذا و دارو، دکتر مارتین وایزر در خصوص حضور قطعی 13 شرکت آلمانی در دومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته ایران‌فارما، بیان کرد: بسیار خرسندیم که تعداد زیادی از شرکت‌های آلمانی از نمایشگاه ایران فارمای سال جاری برای ارائه محصولات خود و یافتن فرصت‌های تجاری برای آینده استفاده می‌کنند.

این مقام مسئول با اشاره به زمینه‌های مشترک همکاری میان ایران و آلمان، عنوان کرد: انجمن داروسازان آلمان و اعضای آن، به نمایشگاه‌ها به عنوان فرصتی عالی برای ملاقات و دیدار برای پایه‌گذاری روابط تجاری و آگاهی از بازارها و فرهنگ آن‌ها، نگاه می‌کنند.

وایزر به دوران پسابرجام در ایران اشاره کرد و گفت: امروز، با اجرای برجام و برچیده شدن تحریم‌ها در بسیاری از حوزه‌ها، صنایع دارویی آلمان بسیار علاقه‌مند است تا روابط تجاری خود را با همتایان ایرانی از سر بگیرد؛ در واقع،‌ بسیاری از شرکت‌های دارویی آلمان به تازگی برای بحث و بررسی فرصت‌های تجاری سفرهایی به ایران داشته‌‌اند.

گفتنی است دومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته ایران‌فارما، به عنوان بزرگترین رویداد دارویی خاورمیانه، 24 تا 26 شهریور 95 در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

همچنین اولین نمایشگاه کتاب‌های تخصصی علوم دارویی، پزشکی-دانشگاهی نیز با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، همزمان با دومین نمایشگاه ایران‌فارما و با حضور ناشران حوزه سلامت، برگزار می‌شود.

 

 

غذا و دارو یک نشریه تخصصی حوزه سلامت و بهداشت و درمان میباشد که با توزیع هدفمند و تخصصی، به منظور ایجاد پل ارتباطی مستحکم تر میان اساتید، تولید کنندگان و وارد کنندگان با مخاطبان عرصه سلامت منتشر میگردد.

آدرس: ایران، تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر،خیابان نظامی گنجوی،خیابان پیوند،کوچه حماسی، پلاک 26