افزایش 30 درصدی فضای نمایشگاهی سومین نمایشگاه ایران‌فارما

پس از واگذاری 100درصدی غرفه‌های سومین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما و استقبال بی‌سابقه شرکت‌های دارویی ایرانی و خارجی برای حضور در این نمایشگاه، فضای نمایشگاهی سومین نمایشگاه ایران‌فارما، 30 درصد افزایش پیدا کرد.

 MG 4642

به گزارش ستاد خبری و به نقل از دبیرخانه دائمی ایران‌فارما، استقبال شرکت‌های دارویی از سومین نمایشگاه ایران‌فارما تا جایی بود که در مدت 3 روز از شروع واگذاری غرفه‌ها، 4 هزار مترمربع از فضای نمایشگاه واگذار شد و در کمتر از یک ماه، ظرفیت نمایشگاه تکمیل شد که در همین راستا با تایید مسئولان ایران‌‌فارما، فضای نمایشگاهی سومین نمایشگاه ایران‌فارما 30 درصد افزایش یافت.

در همین راستا شرکت‌هایی که تاکنون موفق به ثبت‌نام در این رویداد بین‌المللی نشده‌اند می‌توانند با مراجعه به سایت نمایشگاه  (www.iranpharmaexpo.com)، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. همچنین علاقمندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با دبیرخانه دائمی نمایشگاه به شماره‌های 88203845 و 88203846 تماس حاصل نمایند.

سومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته(ایران‌فارما)، 21 تا 23 شهریور 1396 در مصلای امام خمینی برگزار می‌شود.

dsfs

 

 

غذا و دارو یک نشریه تخصصی حوزه سلامت و بهداشت و درمان میباشد که با توزیع هدفمند و تخصصی، به منظور ایجاد پل ارتباطی مستحکم تر میان اساتید، تولید کنندگان و وارد کنندگان با مخاطبان عرصه سلامت منتشر میگردد.

آدرس: ایران، تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر،خیابان نظامی گنجوی،خیابان پیوند،کوچه حماسی، پلاک 26