مدیر عامل شرکت اسپانیایی I_Dositecno در گفت و گو با نشریه غذا و دارو:

برنامه ریزی برای حضور قدرتمند در ایران فارما ۲۰۱۸/ بازدیدکننده تخصصی مهمترین وجه تمایز ایران فارما از نمایشگاه های خارجی

این شرکت اسپانیایی که دو دوره در نمایشگاه بین المللی ایران فارما حضور داشت، مدیر عامل آن در حاشیه نوزدهمین نمایشگاه بین المللی فارمتک ، در گفت و گویی اختصاصی بیان کرد: ما از سال گذشته فعالیت خود را به صورت تخصصی در بازار ایران آغاز کردیم و از همان زمان به تناسب افزایش فروش شرکت خود، مطمئن شدیم که ایران یکی از مهمترین بازارهای کلیدی در صنعت داروسازی است. ایران بازار بسیار بزرگی دارد و با اطمینان می توانم ادعا کنم که شرکت های اروپایی علاقه مند به حضور در این بازار هستند.

وی ضمن اظهار نظر در مورد نمایشگاه ایران فارما بیان کرد: نمایشگاه ایران فارما، نمایشگاه بسیار خوبی بود. فرصت مناسبی فراهم شد تا بتوانیم قراردادهایی داشته باشیم و قطعا حضورمان برای سال آینده این نمایشگاه قدرتمند تر خواهد بود؛ بطوریکه برنامه داریم تا دستگاه های جدیدتری را در این نمایشگاه عرضه کنیم.

به گفته او، یکی از مهمترین مزایای نمایشگاه ایران فارما، مشخص بودن بازددیدکننده های تخصصی است؛ چیزی که در کمتر نمایشگاهی حتی CPhI می توان انتظار داشت.

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی فارمتک روسیه، تا ۲۴ نوامبر در شهر مسکو در حال برگزاری است و به همت سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران ، برای اولین بار پاویون شرکت های دارویی ایران در این نمایشگاه برگزار شد.

 

 

غذا و دارو یک نشریه تخصصی حوزه سلامت و بهداشت و درمان میباشد که با توزیع هدفمند و تخصصی، به منظور ایجاد پل ارتباطی مستحکم تر میان اساتید، تولید کنندگان و وارد کنندگان با مخاطبان عرصه سلامت منتشر میگردد.

آدرسایران، تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر،خیابان نظامی گنجوی،خیابان پیوند،کوچه حماسی، پلاک 26 

    88203845 21 (98)+

   88198520 21 (98)+