ایران فارما در جهان

 

در حالی‌که کمتر از 3 ماه به برگزاری نمایشگاه ایران فارما 2018 (چهارمین نمایشگاه دارو و صنایع وابسته) که از 2 تا 4 مهر، در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار خواهد شد، باقی مانده است؛ کمپین اطلاع‌رسانی این نمایشگاه به‌طور فعالانه­ در رویدادهای مختلف دارویی تابستان جهت پروموشن و معرفی، حضور پیدا کرده است که در ادامه به‌صورت خلاصه به معرفی این رویدادها پرداخته­ایم.

ایران فارما در نمایشگاه CPhI شانگهای

نمایشگاه CPhI شانگهای چینیک رویداد مهم در چین و سراسر آسیا است. این نمایشگاه، یک پلت فرم برای خریداران محلی، منطقه‌ای، بین‌المللی و تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان کسب و کار و پژوهش و توسعه در صنایع دارویی و بهداشتی است که در آن بیش از 33000 کارشناس دارویی محلی و بین‌المللی از 119 کشور، دانش خود را عرضه کردند.

دبیرخانه نمایشگاه ایران فارما، به‌همراه نماینده خود در چین و در این رویداد که 30 خرداد تا یکم تیر ماه بود؛ حضور پیدا کرد. دیدارها و معرفی نمایشگاه ایران فارما، در طول هفته داروی چین در این نمایشگاه انجام گرفت و با بازخورد بسیار خوبی از سوی شرکت‌های چینی و بین‌المللی روبرو شد.

نمایشگاه شانگهای، با 2500 غرفه و بیش از 40 هزار بازدید کننده، یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت داروسازی در سطح جهان است.

ایران فارما در نمایشگاه ایران هلث

در زمینه رویدادهای داخلی، بیست و یکمین دوره نمایشگاه ایران هلث، از 29 خرداد تا 1 تیر، در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد. این نمایشگاه، که میزبان حدود 400 شرکت فعال در زمینه‌های مختلف بود، یکی از باسابقه‌ترین رویدادهای مرتبط با صنعت سلامت در ایران و منطقه است. در این دوره از نمایشگاه نیز، ایران ‌فارما حضوری پررنگ داشت و میزبان بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان این نمایشگاه جهت معرفی، جذب بازدیدکننده و جانمایی شرکت‌های مختلف بود.

ایران فارما در ششمین همایش مکمل­ های غذایی و رژیمی

گذشته از نمایشگاه مهم CPhI شانگهای و همچنین ایران هلث، ششمین همایش و نمایشگاه مکمل‌های غذایی و رژیمی نیز میزبان غرفه نمایشگاه ایران فارما 2018 بود. دبیرخانه نمایشگاه ایران فارما 2018، با حضور در این رویداد که با انعکاس و استقبال بسیار زیاد روبرو شد؛ آخرین اطلاعات و جزئیات مرتبط را، به شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان این همایش و همچنین نمایشگاه جانبی آن ارائه داد. ششمین همایش مکمل­های غذایی و رژیمی از 29 تا 31 خرداد، در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی هتل المپیک تهران، دایر بود.

 

 

غذا و دارو یک نشریه تخصصی حوزه سلامت و بهداشت و درمان میباشد که با توزیع هدفمند و تخصصی، به منظور ایجاد پل ارتباطی مستحکم تر میان اساتید، تولید کنندگان و وارد کنندگان با مخاطبان عرصه سلامت منتشر میگردد.

آدرس: ایران، تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر،خیابان نظامی گنجوی،خیابان پیوند،کوچه حماسی، پلاک 26