اعطای تسهیلات ویژه به دانشجویان رشته های داروسازی و علوم پزشکی

 

دبیرخانه نمایشگاه ایران‌فارما، به منظور حضور و مشارکت هر چه بیشتر دانشجویان، تسهیلات ویژه ای را برای دانشجویان رشته های داروسازی و علوم پزشکی در نظر گرفته است. تلاش برای ایجاد فرصت‌های شغلی و تحصیلی دانشجویان حوزه های داروسازی و علوم پزشکی از جمله اهداف اساسی نمایشگاه ایران فارما است.

به گزارش ستاد خبری، نظر به استقبال سال گذشته رشته­های داروسازی از بازدیدهای دانشجویی، دبیرخانه نمایشگاه ایران فارما تورهای بازدید ویژه دانشجویان رشته‌‌های علوم پزشکی و داروسازی برگزار می کند.

تورهای دانشجویی به منظور بازدید هدفمند و ایجاد فضایی جهت آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان با شرکت‌های فعال در صنعت داروسازی برپا خواهد شد. همچنین با توجه به برگزاری همزمان سومین نمایشگاه کتاب‌های علوم پزشکی، دارویی و دانشگاهی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با چهارمین نمایشگاه ایران فارما، همچون سال گذشته به دانشجویان و اعضای هیئت علمی رشته‌های مرتبط بن کارت تخفیف خرید کتاب اهدا خواهد شد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه حضور در این تورها و بهره مندی از تسهیلات می‌توانند با شماره‌های 6-88203845 تماس بگیرند یا به نشانی اینترنتی www.iranpharmaexpo.com مراجعه کنند.

برپایی "سومین نمایشگاه کتاب‌های تخصصی علوم پزشکی، دارویی و دانشگاهی"، " دومین نمایشگاه رسانه‌های سلامت محور" ،" هفتمین همایش طلای سبز ( با هدف معرفی توانمندی‌های کشور در وارد شدن به بازار داروهای طبیعی) و کارگاه‌‌‌های آموزشی و موردکاوی ویژه متخصصین دارویی، صاحبان سرمایه و دانشجویان داروسازان و مهندسین فعال در صنعت دارو از دیگر رویدادهای جانبی نمایشگاه ایران فارما خواهد بود.

چهارمین نمایشگاه دارو و صنایع وابسته 2 الی 4 مهر در مصلی تهران برگزار می شود.

 

 

 

 

غذا و دارو یک نشریه تخصصی حوزه سلامت و بهداشت و درمان میباشد که با توزیع هدفمند و تخصصی، به منظور ایجاد پل ارتباطی مستحکم تر میان اساتید، تولید کنندگان و وارد کنندگان با مخاطبان عرصه سلامت منتشر میگردد.

آدرس: ایران، تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر،خیابان نظامی گنجوی،خیابان پیوند،کوچه حماسی، پلاک 26